Jump to content

Photo

Jos Jedna Alfa 147 2007 God

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Eddie

Eddie
  • Alfista
  • 1 posts
  • Alfa model:147

Posted 12 November 2019 - 12:35 AM

Pozdrav alfisti , da vam predstavim moju crnu Alfu. Kupio je prosle godine , motor je 1.9 jtdm 120 ks.Otkad je kod mene uradjen je veliki servis , stavljeni novi zadnji diskovi i paknovi , promenjene sve tecnosti, repariran prednji trap, zamenjena prva dizna koja je prelivala,i dva grejaca. Nikad me nije nigde ostavaila , mada sam presao sa njom oko 12000 km. Najvazniji je osmeh koji mi izmamo prilikom voznje :D potrosnja je oko 6.5 kombinovana ali u leti gradu zna da popije 7.5 l a zimi bude oko 9 litara. stavljene su led sijalice, dodao sam federe na amortizere gepeka pa se gepek otvara sam do kraja. Nije cipovana, egr nije ugasen a tu je i dpf filter koji se zasad drzi i cisti sam bez prinudnog aktiviranja. 

Sad jedini problem koji imam je p2111 greska tj neki problem sa klapnom gasa, mada ne svetli check engine lampica jedino ponekad , bas retko prilikom davanja gasa da motor kao stucne negde u rasponu od 1500 do 2000 rpm, da li neko zna odakle da krenem da to resavam ? 

i jos jedno pitanje da li je pametno da sada na malom servisu sipam 0w-40 ulje , dobio sam originalno mobil 1 esp ulje iz nemacke , dosad sam sipao meguin 5w-40 ulje i nije se potrosio ni jedan gram ulja 

Attached Files

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 12 November 2019 - 08:48 PM

Ova crnka je prava lepotica, zaista prelepo izgleda. Neka je sa srecom. Uzivaj u voznji sa njom :D . :arflag: :arflag: :arflag:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub