Jump to content

Photo

Pomoc Pri Izboru Alfe 159

Alfa Romeo 159 Alfa 159

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 nikvuko

nikvuko
  • Alfista
  • 1 posts

Posted 02 August 2019 - 06:41 PM

Pre svega veliki pozdrav! Bez daljeg okolisanja da predjem na stvar,budjet mi je ogranicen na nekih 4000-4300e. Interesuje me Alfa sa 1.9 16v motorom,naravno da ima neku ok opremu. Za oko su mi zapale ove dve pa me zanima vase misljenje:https://www.polovnia...-romeo-159-jtdm ,https://www.polovnia...9-jtdm-sw-180hp!? Ovaj decko iz NSa je cak spreman da dodje do Pazove da se auto pregleda kod "mog majstora",dali bi to mogla biti pametna kupovina? Unapred hvala na pomoci!

Ps,izvinjavam se ako sam nesto uradio mimo propisa ili ako sam otvorio vec postojecu  temu.

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 03 August 2019 - 06:22 AM

Teska odluka u jakoj konkurenciji. Svaka ima po nesto sto mi se svidja a ono sto pravi razliku, po meni, je da li zelis porodicni auto (karavan) ili ne?! Namerno pisem karavan jer je bas to osnovna razlika izmedju ova dva auta. Ukoliko imas malu decu onda se odluci za sw jer ce biti puno od koristi a ako je suprotno onda idi na normalu. Uostalom, pogledaj obe uzivo jer mozda neki detalji uticu na krajnju odluku.

Tako sam svojevremeno gledao jedan GT koji je na slikama bio perfekcija a kada sam video pobegao glavom bez obzira.

#3 nikvuko

nikvuko
  • Alfista
  • 1 posts

Posted 30 August 2019 - 05:08 PM

Hvala na pomoći, kupio sam sw od dečka iz NS. Medjutim sad imam problem, čuje se kad prelazim preko većih neravnina, džombi škriputanje na suvozacevom delu. Ne mogu tacno da odredim mesto. Dali je neko imao sličan problem?Bio kod majstora, kaže da nije trap u pitanju.

#4 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 30 August 2019 - 11:15 PM

To sto skripi trebsle bi biti viljuske ali ako on kaze da nije ...

... onda da mu verujemo, Ostaje da proveris nosace motora i amortizere!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub