Jump to content

Photo

Jeep Compass 1.4 Multiair 140 Ks Turbo

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts
  • Pol:Male

Posted 24 May 2019 - 09:04 PM

Evo danas stigao, a sutra će biti u mom Posedu - Preuzimam ga lično u Kragujevcu(danas sam ga gledao, sedeo u njemu, razgleda i uživao i čudio u ganc novom Jeepu. Ludo burazer.
Slučajno ga ugledao u Nišu u salonu-išao da kupim Hjundaija tupsona ili konu, kad on pored se šepuri. Pošto nisam našao zajednički jezik sa dilerom u Nišu(cena, oprema i sl, a auto se plaća u ešu u čvrstoj valuti) nakon dva dana potrage nađem dobrog dilera u Kg i za 48sati sve završi. Od sutra je u mojoj garaža od danas moj. Vao koji autek-ludilo.

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 24 May 2019 - 09:59 PM

Neka je sa srecom Siki! :arflag: :arflag: :arflag:

Nema veze sto nije Alfa ali mi je bas drago!

#3 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 25 May 2019 - 03:03 AM

Jeep Compass longitude +biznis paket+paket za pušače(a ne pušim) (sicevi koža +platno, a rečeno da će biti samo platno-oduševljenje kako izgledaju, žuto beli štep-kao kod tebe crveni) multiair turbo benzin-bog te maza, 3 turbo benzin motor u garaži.

#4 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 25 May 2019 - 08:37 PM

Hahahahaha :)

#5 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 26 May 2019 - 11:33 AM

Samo se ti smej-smej se smej samo se smej, kaže jedna pesma, ali ja se ganas nauživao

#6 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 26 May 2019 - 12:13 PM

https://www.fiat-lan...oj/&tab=comment

evo ti pa uredi temu

#7 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 26 May 2019 - 12:19 PM

Dana 25.05 Dan mladosti(najsvečaniji i najlepši  praznik)-kad sam pre 50 godina postao PIONIR i položio svečanu zakletvu,isto sam to uradio nakon 50 godina u Kragujevcu kad sam ga preuzeo-svečano se zaklinjem da ću ga čuvati,maziti i paziti kao zenicu oka  svoga:wub::D:P pozdrav alfistima :love:  :ok:  :ar:

#8 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts

Posted 26 May 2019 - 10:06 PM

Ti vise neces znati sta da vozis!

#9 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 27 May 2019 - 05:37 AM

U planu je prdaja166, ali je neću dati u bescenje ili džabe oo što me zivkaju i nude neke gluposti. Ako onaj auto ne vredi 1500-1600evra onda ću ga parkirati pored garaže, nikad više registrovani i neka se mačke sa njim igraju, čak ću im i otvor neki napraviti da ulaze unutra da imaju gde da žive.
Što se Lancije tiče-neću napraviti grešku ko sa gtv-ejkom, konzerviram ja to, pa nek čeka-pa i ja znam da proguglam i vidim koliko se ceni na zapadu taj model u cuupe verziji i u kojoj zemlji je tražena(Holandija i poljska, a bogami i bugarite imaju neki njihov klub obožavalac. Ona je ko staro arhivske vino-što starija to skuplja-u normalnim zemljama. Ovde je još Golf dvojka i trojka zakon, a talijan bauk i jeres.

#10 siki

siki
  • Alfista
  • 1,593 posts

Posted 27 May 2019 - 08:35 PM

Danas registrovan, uzeo tablice i montirao ih na gringa. Popodne se malo vozio i prčkao po dugmići a na volanu-pa sam malo pojebao prvotni seting, al posle ga nekako vratio pa čak dobio kompas na malom ekranu, kad ideš na sever on pokazuje sever, isto tako i na sve druge strane sveta. Isto nekako instalirao da bude vidljiva i opcija za prebacivanje u viši ili niži stepen prenosa-pojavi se strelica ka gore u veći stepen ili ka dole u niži stepen i ono piše šift ispod strelice-za ekonomično vožnju-ludo burazer. Navigacija radi samo tako-čak ima i ulica moje žene, tačno pokazuje gde si. Lood

#11 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts

Posted 27 May 2019 - 09:27 PM

Ma sadasnji automobili skoro da samo voze. na nekoma cak ne moras ni pedalu kvacila da stisnes (citaj automatik).za promenu brzine. :D

Imas sve: automatska svetla, automatske brisace u kombinaciji sa ciscenjem prljavstine na farovima, ABS, SRS, navigaciju, pokazivanje kada treba promeniti brzinu, grejace u sedistima tempomant, vibraciju volana kada auto izadje iz trake, alko test, snzore parkinga, parking kameru, frizider, ... Samo nemas prave vozace!

#12 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 08 August 2019 - 08:35 AM

Srećno, šjor Siki ☺

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub