Jump to content

Photo

Sam Svoj Majstor....zakazao!

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Adam97

Adam97
  • Alfista
  • 6 posts
  • Alfa model:156

Posted 16 September 2020 - 06:53 PM

E ovako,jelte imam alfu sa sjebanim motorom (156 1.8ts 106kw) i naravno odmah na otpad kupim jeftino neki motor koji niko nema pojma koji je,jeftino i sada polako krenuo rasturati njen original motor. I tako lepo posto sam 99% bio siguran da je leteci lezaj krenem od kartera da rasklapam,sve super,skinuo karter,sitku,prepipao klipove i naravno leteci je "odletio" na prvom klipu....raskacim klipnjace i krenem da vadim radilicu i prc milojka.... ni jedan jedini saraf da krene....pitam majstora kaze od italijana je otvarao neki fiatov motor i cini mu se da je "kontra" navoj....kako nemam kovane gedore reko najbolja opcija uniorov okasti kljuc,nategnem malo nista,kucnem cekicom nista nategnem malo jace nista,jos malo jace i slomim kljuc kao dva i dva....e sad da nebih slomio sam sebi saku ako pukne i ovaj drugi da vidim prvo koji je smjer navoja ako neko zna,i sta koristiti da on otpusti(WD,Cekic,let lampu....)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub