Jump to content

Pozdrav Od Buduceg Afliste :)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Guest_alealfa_*

Guest_alealfa_*
  • Guests

Posted 27 July 2020 - 12:26 PM

Pozdrav svima! Ja sam Aleksandar iz Beograda, sveze registrovan korisnik i trenutno sam u potrazi za prvom alfom :)

Oduvek sam bio fan automobilizma i uvek se obradujem kada vidim retke automobile u Srbiji, zapostavljenoj drzavi... Svoju ljubav prema automobilima zadovoljavam preko kompjuterskih simulacija, najcesce Assetto Corsa pa ako neko zeli da vozimo zajedno, tu sam.

Jos uvek nemam budzet za Giulia ali jednog dana cu je voziti :D To sam rekao i za 159ku pre 10 god i evo sve mi je bliza. Bolje ikad nego nikad :D

E sada da se obratim za pomoc, ukoliko je ovo pravo mesto za to? (moderator)

Trazim 159ku koja treba da ispuni prakticni deo, to je da lepo posluzi cetvoroclanu porodicu na putovanjima, da trpi gusenje u svakodnevnoj spici i onaj bitniji deo, da mi izmami osmeh na lice u krivinama kao i na pravcima. Malo sam istrazivao i uklapam se u 1.9 150ks i 2.0 170ks. Koji je bolji od ova dva motora? Da li im se razlikuje potrosnja, i koja je u svakodnevnoj spici? Sto se tice opreme jurim TI ali nisam uspeo da provalim da li se ta oznaka odnosi samo na estetiku ili na funkcionalnost automobila? Da li je brzi i slicno i da li je skuplji za odrzavanje u toj opremi?

S obzirom da je 159ka naslednica 156ce, dosta ljudi nije zadovoljno kako je 159ka izgubla tu ostrinu i sportki duh. Da li bih trebao da uzmem u obzir i 156 1.9? Najradije bih legendarni 2.0 TS ali potrosnja je van budzeta...

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,115 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 27 July 2020 - 11:25 PM

Dobrodosao :D :arflag: :arflag: :arflag:

Kupovina prve alfe su prave male slatke muke.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub