Jump to content

Photo

10 Alfa Romeo zapovesti iz 1977god.

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 lemymaster

lemymaster
  • Alfista
  • 48 posts
  • Pol:Male

Posted 29 December 2010 - 09:37 PM

Postoje različite vrste religijskog zanosa, bilo da je predmet obožavanja Bog, čovek, ideja ili… Alfa Romeo. 10 zapovesti koje slede u nastavku izašle su davne 1977. godine u portugalskom Auto magazinu. Pogledajte kako izgledaju prava strast i poštovanje automobila.
1. Volećete svoj auto i brinućete o njemu kao da je vaša žena. Sa istim stpljenjem, ljubavlju i nežnošću.
2. U garaži, držaćete ga potpuno bezbednim, uvek sa istinskom strašću i pravilnim podešavanjem.
3. Na putu, vaša je dužnost da ga stalno osluškujete. Slušajte ga pažljivo, sa željom za savršenim ujedinjenjem sa njim.
4. U gradu, pokazujte ga sa ponosom svojim prijateljima, posebno za vreme obeda. Životinje plemenitog roda treba da se pokazuju.
5. Sa svojim automobilom, u svim okolnostima, bićete iskreni i pošteni. Tako će vam biti odan i poslušan.
6. Na autoputu, vi ćete biti kralj. Predaćete se petoj brzini, ali poštujući mehaniku.
7. Uvek i svuda ćete biti ponosni na svoj automobil, uživajući u svojoj strasti i upoznajući još ljudi koji dele isti žar.
8. Posvetićete se inteligentnoj, iskusnoj i opreznoj sportskoj vožnji. Često ćete misliti na slavnu Spa braću, Monzu i Ringa. Oni će vam osigurati veliku količinu mudrog zadovoljstva.
9. Vozićete celu svoju porodicu potpuno bezbedno i učinićete sve kako bi se odnosili sa poštovanjem prema vašem vozilu.
10. U drugim investicijama, pokazaćete podjednako dobar ukus i prefinjenost.
Sad idite i volite svog Alfu! Ili komšijinog! :clapping: :clapping:

#2 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 29 December 2010 - 09:39 PM

:clapping: :clapping: :xaxa: :amin: :amin:

#3 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 29 December 2010 - 09:40 PM

11.Ne preti razvodom,tj prodajom........krvi će ti se napiti,kao i svaka žena :clapping:

#4 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 29 December 2010 - 09:41 PM

Ovo pod 11 potpisujem.

#5 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts
  • Alfa model:156 1.9 JTD

Posted 29 December 2010 - 10:10 PM

BRAVO za ovih 10 zapovesti :clapping: :clapping: :xaxa:

:amin: :amin:

#6 Viper

Viper
  • Alfista
  • 765 posts
  • Interesovanja:Alfa i samo Alfa
  • Alfa model:Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed 2002g. 165hp

Posted 29 December 2010 - 10:32 PM

Mislim sta reci vise od toga :clapping:

#7 SandroNS

SandroNS
  • Alfista
  • 311 posts
  • Alfa model:147jtd overclocked

Posted 29 December 2010 - 11:11 PM

Sad idite i volite svog Alfu! Ili komšijinog! :clapping: :clapping:

A komšinicinu?

Alfu, naravno :xaxa:

#8 lemymaster

lemymaster
  • Alfista
  • 48 posts

Posted 30 December 2010 - 12:38 PM

A komšinicinu?

Alfu, naravno :xaxa:

pa i komsinucu to se podrazumeva :xaxa: :xaxa: :xaxa:

#9 Danpil

Danpil
  • Alfista
  • 279 posts
  • Alfa model:147 1,9jtd

Posted 30 December 2010 - 01:55 PM

:amin: :amin: Ali neke zapovesti su protivurecne! Da bi se moja devojka odnosila sa postovanjem prema mojoj alfici ona trazi da je upalim i da odemo do Rode koja je na 300 metara od stana. A alfa je sad lepo ususkana i sredjena i kao sto svi znamo ne treba se koristiti auto za tako male relacije po ovom mrazu! I kako sad da ja sacuvam svoju alfu i da moja devojka postuje moj auto? :xaxa:

#10 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 30 December 2010 - 05:10 PM

Lepo,kad npr gledate neki film,taman kad se lepo umesti-e molim te,donesi mi sok,posle minut-molim te donesi mi cigare sa stola,posle minut-e,a pepeljara......kad posizi pa sta me setas sto puta,reci jednom sta ti sve treba,samo se nevino osmehni i reci-a kako Alfica moze da se poteze za dva coska i tegli..... :amin:

#11 Danpil

Danpil
  • Alfista
  • 279 posts
  • Alfa model:147 1,9jtd

Posted 30 December 2010 - 09:01 PM

Lepo,kad npr gledate neki film,taman kad se lepo umesti-e molim te,donesi mi sok,posle minut-molim te donesi mi cigare sa stola,posle minut-e,a pepeljara......kad posizi pa sta me setas sto puta,reci jednom sta ti sve treba,samo se nevino osmehni i reci-a kako Alfica moze da se poteze za dva coska i tegli..... :amin:

:xaxa: :xaxa: :amin: E znaci Mimmy prso sam od smeha!!! A cim smo seli da gledamo tv ja poceo da zanovetam, al pametna ova moja vidi da nesto ne stima :lol: I ona ti salje cestitke :xaxa:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub