Jump to content

Photo

Alfine Carolije (164 V6Tb)

alfa 164 v6 turbo

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 djoleee1995

djoleee1995
  • Alfista
  • 40 posts
  • Alfa model:164 V6 TB

Posted 11 July 2018 - 01:33 PM

Zdravo drugari, menjao sam sve filtere, cistio dizne, stavio nove svecice , kablovi su dobri, protokomer isto , e sad auto gnjavi bas, ubrzanje nikakvo (osim kad je nizbrdo i uz pomoc vetra), bas je kilava, ne trokira, ne trza nista, motor radi kao (iznosen) sat, barem po zvuku nikad ne bih reko da je nesto u pitanju ozbiljnije.  Primetio sam da kad je auto hladan, tj ujutru kad ga upalim i kad je malo hladnije vreme, mogu reci da kao i ide nesto dobro , ali razlika se oseti kad je napolju pakleno, kad se auto zagreje, tad ne  dao Bog. na primer preksinoc je bilo svezije dosta i isao je dosta bolje nego jutros kad sam otisao do prodavnice na 30 stepeni..Znaci auto ne trokira, u leru radi normalno, ne cima nista, ne trza, samo kad mu potopim gas, on ga razvlaaaaci..ako zelite mogu snimiti i klip pa ga okaciti 

#2 siki

siki
  • Alfista
  • 1,585 posts
  • Pol:Male

Posted 11 July 2018 - 02:08 PM

kablovi nisu dobri-imaš li deklo na prvom redu cilindara i jesu li kablovi ispod dekla,dosta da jedan negde preskače sa iskrom,a teško se nađe.Mada po noći se jasno vidi koji kabel preskače a i čuje se pucketanje tamo gde iskra skače na masu.Kablovi kablovi

#3 djoleee1995

djoleee1995
  • Alfista
  • 40 posts

Posted 11 July 2018 - 02:32 PM

Prednja tri kabla su mi oni sa pecurkicama mada bi trebalo da imam one sto idu u G pa preko njih deklo... Ali posto su mi ovi s pecurkicama, deklo je skinuto.. Kablovi su citavi, nijedan nigde ne probija.. 

#4 djoleee1995

djoleee1995
  • Alfista
  • 40 posts

Posted 11 July 2018 - 02:39 PM

A znaci mogu biti i kablovi? Jer ja sam mislio da ako su kablovi , on bi trokirao, mozda bi trzao negde nekad i slicno... 

Also tagged with one or more of these keywords: alfa 164 v6 turbo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub