Jump to content

Photo

Alfa 147 Podizaci I Zadnji Brisac Problemi...

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 stefan013

stefan013
  • Alfista
  • 7 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:Alfa Romeo 147 1.9 JTD 85kw Restajling

Posted 21 March 2018 - 05:07 AM

Pozdrav svima...

Imam problem sa podizacima i zadnjim brisacem...

Elem, jednom u dan dva desava se u toku voznje da podizac krene da mi pisti kao da klikcem da dize staklo,

cim krenem da spustam ja rucno, on dize automatski sam, ne znam o cemu se radi...

Da li je do releja, akumulatora ili samog modula tastera za podizace...

Takodje kod suvozaca mi se staklo spusta normalno, a dize jedva, pokusao sam da podmazem gumu WDom, 

nije pomoglo...

Sto se tice brisaca, ima momente doduse jako retko, kada radi konstantno, bez intervala, samo smirgla kao besan,

onda se smiri i vrati u normalu, ali onda se desi kao da nema snage da odradi normalni pokret brisanja, nego krene da 

ili koci ili da preskace umesto da klizi, bukvalno kao da nema dovoljno napona ili dovod struje da ima snagu da odradi

kompletan ciklus bez problema...

Opet, mozda je problem u releju ili akumulatoru, doduse na onaj minus sto je bio pre dve nedelje, palio je kao metak, 

nikakvih problema nemam sa paljenjem, a radi mi klima non-stop, muzika, svetla...

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 7,965 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 21 March 2018 - 11:59 PM

Na nekoliko 147-ica je problem ispadao u plocici koja se nalazila ispod podizaca za stakla u vozacevim vretima. Zbog nje je brljavila kolometraza koja je stalno treperila i nekoliko drugih sitnica ... Mozda je ovo i kod tebe slucaj.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub