Jump to content

Photo

Zakljucavanje Auta

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Mladenkv001

Mladenkv001
  • Alfista
  • 5 posts
  • Alfa model:156 1.9 jtd

Posted 08 March 2018 - 11:45 PM

E pa  ovako imam jedan problem koji mi se desio danas pa se nadam da ce mi neko na forumu pomoci da ga resim u pitanju je alfa 156 1.9 jtd 2001 god kada sam krenuo kuci sa posla u toku voznje mi se upali lampica da je gepek otvoren ja stanem otvorim gepek i ponovo zatvorim ok iskljuci se malo posle toga opet isti problem ali kao i prvi put ona indikacija treperi  ja opet stanem rekoh mozda nisam lepo zatvorio opet otvorim pa zatvorim i ona se iskljuci dodjem kuci ostavim kljuc u bravi  da bi uzeo nesto iz gepeka  a vrata ostanu zatvorena kad sam zatvorio gepek tad se sva vrata i gepek sama zakljucaju a kljuc ostane u autu sreca pa sam imao drugi da otkljucam kola .....u cemu moze biti problem ja sam mislio da su oslabile baterije na kljucu posto dva dana pre toga nije hteo da otkljuca i zakljuca dok ne udjem u auto ili dok nisam blizu kola odem kupim baterije za kljuc zamenim probam jedno deset puta da zakljucam i otkljucam  ali se desi ponekad da ne odreaguje kad stisnem dugme  ako je neko imao slicno iskustvo  neka se javi da ne razbijam glavu u cemu moze da bude problem 

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,067 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 11 March 2018 - 05:28 PM

Alarm i centralno zakljucavanje. Nesto je zabrljavilo ....

Skini kleme na nekoliko minuta pa ces videti desavanja. Mozda se vrati na "osnovna" podesavanja.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub