Jump to content

Photo

Pozdrav Alfisti

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Neca11

Neca11
  • Alfista
  • 5 posts
  • Alfa model:156

Posted 08 March 2018 - 06:37 PM

Pozdrav svima na forumu iz Kragujevca. Od pre dva meseca sam vlasnik 156 1.9 jtd i prezadovoljan sam automobilom jer nisam imao prilike pre da ga vozim. :) U medjuvremenu sam zamenio obican volan za MF ( uz Pejino znanje i strpljenje :D ), zamenio displej borda sa facelifta (stari je radio samo kada je hladno i to par minuta dok se ne zagreje), zamenio znake napred i na gepeku koji su naravno bili izbledeli, dodao yatour digital music charger za usb i aux prikljucak na originalni cd radio, ugradio komplet LED svetla na farove, u kabini i za tablicu, itd.. u planu je jos svasta, ima vremena..toliko za sada.. :)

Attached Files

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,027 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 08 March 2018 - 11:04 PM

Lepa Alfa, odlicno izgleda :D . Samo polako ne moze se uraditi sve od jednom. daj jos koju sliku!!! :arflag: :arflag: :arflag:

#3 Neca11

Neca11
  • Alfista
  • 5 posts

Posted 09 March 2018 - 09:46 AM

Hvala, Gocy. 😁 Uskoro jos slika, zadnji branik treba da farbam, jer je u losem stanju i jos par sitnica oko limarije. Trenutno mi je prioritet veliki servis, pa ako neko zna dobrog majstora u Kg-u neka preporuci.😊 Najblize sto sam nasao a da je na dobrom glasu je Nešec iz Čačka.

#4 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,027 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 11 March 2018 - 05:29 PM

Eh, da si pitao za trap pa da si svi u glas kazemo, ovako ....

#5 Neca11

Neca11
  • Alfista
  • 5 posts

Posted 12 March 2018 - 12:45 AM

Ahahahaha, da, da..Za trap i limariju smo ovde dobro obezbedjeni a za servis izgleda da je mrka kapa i da ce morati da se putuje. :)

#6 veljko159

veljko159
  • Alfista
  • 35 posts

Posted 20 March 2018 - 10:20 PM

Raki auto ti je dobar sa moje strane preporuka ako hoces da radis veliki servis mogu da ti ostavim broj njegov.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

#7 Neca11

Neca11
  • Alfista
  • 5 posts

Posted 21 March 2018 - 11:03 PM

Hvala druže, vec sam ugovorio veliki servis za sledecu nedelju van KG-a..Ali ostavi mi broj, mozda mi zatreba za neke popravke..U kojem su naselju?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub