Jump to content

Photo

13-02-2018

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,068 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 12 February 2018 - 06:23 PM

Strasno kasnim sa otvaranjem teme ali eto ne uzmite mi za zlo. Planirao sam da se dodje samo nekolicina nas i da pricamo ali je prevagnulo misljenje za otvoranjem teme i javnim pozivom na dolazak. Da ne pominjem koji je ovo datum i zbog cega nam je bitan jer vec i ptice na grani znaju.

vreme: 19:oo

mesto: kej kod teniskih terena

Nakon okupljanja koje ce trajati oko 2o-tak minuta otici cemo negde da u miru i tisini (koja ce biti razbijena) "davimo gugtke".

1. Gocy

2. Nino.

3. Sasa

4. Ivica

...

#2 Nino147

Nino147
  • Alfista
  • 1,100 posts
  • Alfa model:Giulietta 1.4 Tb, ex 147 1.9 JTD

Posted 13 February 2018 - 06:42 PM

Možemo da pogledamo ostatak drugog poluvremena, nadam se da neće doći partizanovci, a zvezdaši ostati kod kuće :)

#3 siki

siki
  • Alfista
  • 1,585 posts

Posted 11 July 2018 - 02:04 PM

ajmo oni koji znaju: Lancija Kappa Coupe(dvoja vrata) :evilgrin0007:

:banghead:kad zaključavam na ključ direktno preko brava na vozačevim vratima,automatski se zaključaju i suvozačeva vrata i tako ostane.

Kad zaključavam na ključ direktno na bravu na suvozačevim vratima,zakljčaju se obadvoje vrata ali nakon par sekundi sama se otključaju suvozačeva vrata(na koja sam zaključavao)

Koja bravica ne radi-vozačeva ili suvozačeva???častiću pivo ko mi pomogne u otklanjanju i pronalaženju kvara. :pivo:

#4 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,068 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 11 July 2018 - 08:55 PM

Pa ne radi suvozaceva. To mi izgleda kao kada dobro ne zatvoris vrata da se samootkljuca.A da li ti se isto desava i ako drzis kljuc neko vreme u bravi okrenut dok traje zakljucavanje?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub