Jump to content

Photo

Prva Alfa Dizel I Prvi Kupe

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Milano

Milano
  • Alfista
  • 2 posts

Posted 14 August 2017 - 12:46 PM

Dobar dan svima,

Konacno nadjoh vremena da se i ja predstavim. Od skoro sam vlasnik jednog alfinog kupea u dizel verziji. Do sada nisam vozio dizele ali ovo cude ide iznenadjujuce dobro, jedino mo malo para usi kada otvorim prozore a ovako je izolacija perfektna.

Ima neke sitnice koje bodu oci ali se nadam da ce biti resene uz vasu pomoc. Prednji branik bi trebalo farbati kao I rub kod zadnjeg tocka. Nedostaje mi plastika oko maglenke a mrezica u tom delu branika je malo iskrivljena. Auto je dosta matirao ali ce to jedno dobro poliranje da dovede u red :) . Unutra ima kozna sedista I onaj mali ekrancic a na krilima oznake dizajnera. Prodavac mi je rekao da je to neka tamo ogranicena serija. Ima I felne od 18 cola sa nekim nezavrsenim krugovima I bas mi se svidjaju.

Jos uvek zbog prenosa nemam tablice pa mi stoji u dvoristu :( a kada dodju tablice sledi voznja I prvo slikanje :D .

#2 Vule

Vule
  • Alfista
  • 640 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:156 1.9jtd 16v 02'

Posted 15 August 2017 - 11:19 AM

Dobrodosao :arflag:  koja je alfica u pitanju? ubacuj te slicice

#3 Easy Rider

Easy Rider

OG

• Alfista
  • 1,193 posts
  • Interesovanja:Alfa Zenke
  • Alfa model:156 1.9 mjet 16v

Posted 15 August 2017 - 06:14 PM

Idemo kupeeeee :)

#4 Milano

Milano
  • Alfista
  • 2 posts

Posted 30 August 2017 - 06:50 PM

Nisam stizao ovih dana a posto jos uvek nemam tablice auto i ne vozim. Ove slike su valjda dovoljne za pocetak. Kazem nista jos uvek jer mi stoji u dvoristu i skoro da smeta.

Attached Files

#5 Nicola Romeo

Nicola Romeo
  • Alfista
  • 1,151 posts
  • Alfa model:156 SW 2.0 TS 155ks 2000., 156 SW 1.9 JTD 115ks 2002.

Posted 31 August 2017 - 09:11 AM

Odlicna Brena  :ok:  :clapping:  :arflag:  TI, restajling koliko mi se cini, pravi motor u njoj. Reci mi jel verzija od 200 ili 210ks?

#6 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 01 May 2018 - 09:17 PM

Verzija od 17o KS ;) .

IRCiW.jpg

IRvCn.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub