Jump to content

Photo

147 Navi Ne Cita Cd

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 jasko.

jasko.
  • Alfista
  • 33 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:147 2.0TS , A6 C6 2.4

Posted 04 April 2017 - 10:29 PM

nece da mi ocita nijedan CD u pitanju je navigacija od 147 fabricka , i ako sam narezao CD na najsporije preko windows MP nece ni da cuje... , od 5 original diskova radio je samo jedan i seckao je jako ....  JEL zna neko kako se otvara ovo cudo da probam da ocistim laser valjda je do njega... 

#2 jasko.

jasko.
  • Alfista
  • 33 posts

Posted 04 April 2017 - 11:49 PM

ja zavrsio ljudi , neda djavo mira sve u svemu vidite i sami kada sam pitao a kada sam zavrsio uz to sam i vecerao cekao da se uploaduju slike.... :)  Nisam slikao iz pocetka ali ide ovako 

1. Izvaditi navigaciju gurnuti 2 veca eksera u gornje 2 rupice i samo povuci navigaciju ka sebi zatm diskonektvati dzekove pozadi i ona je napolju.... 

2. spremite Stapice za usi i alkohol  

1.jpg
3. zatim otvoriti navigaciju , oznaceno na slici crvenim krugom ima samo 4 srafa

4.ciscenje lasera , lokacija lasera je oznacena na slici crvenim krugom , laser prvo brisite alkoholom pa onda okrenite stapic na suvu stranu pa osusite i tako 2,3 puta
3.jpg
5.Spakujete sve nazad i uzivate u bose muzici :)
5.jpg

sve u svemu 15-20 min posla skroz laganim tempom , nadam se da sam nekom pomogao...PS nisam je gurnuo do kraja na poslednjoj slici jer treba da sprovodim neke zice sutra za radar :)

Edited by jasko., 04 April 2017 - 11:56 PM.

#3 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,090 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 05 April 2017 - 07:06 PM

A jel' sada ocitava diskove?

#4 jasko.

jasko.
  • Alfista
  • 33 posts

Posted 05 April 2017 - 08:17 PM

naravno rade kao sat narezani diskovi  :) 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub