Jump to content

Photo

Promocija Alfista, Alfi, Pa I Samog Kluba A I Foruma.....?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kale88

Kale88
  • Alfista
  • 97 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:156 1.8TS LPG

Posted 01 April 2017 - 02:21 PM

Da li bi se slozili samnom, kada kazem da bi bilo lijepo da malo postavljamo neke video snimke iz voznje sa nasim ljubimcima, sto recimo na >Youtube< kanalu , sto recimo na >Instagramu<, za >facebook< ne znam kakva je situacija nisam gledao, ali sam na instagramu provjerio, i primjetio da nemamo ,,nasu,, stranicu, ustvari ima samo alfaromeo official,  na youtube kanalu bas malo ima snimaka sa alficama, nije da nema ali koliko drugih ima mi nismo po tom pitanju ni trecina... zasto se ne bi neko potrudio malo oko toga??? ako bilo kako se moze pomoci, sa zadovoljstvom bih pomogao i sam kao i vecina sto bi , ili bar se nadam da bi. sta mislite o tome????

Edited by Kale88, 01 April 2017 - 02:23 PM.

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 7,686 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 166 2.o TS 'o2

Posted 03 April 2017 - 02:58 PM

Postoji YT kanal koji je odrzavao Doca, ja mu sifru ne znam ....

FB je i dalje moja "obaveza" a instagram ne moze da se poveze sa stranicom vec samo profilom a profil su nam pre 2 god ukinuli i nokako ga ne vracaju ....

'ajde da vidimo pa da ti damo sifru ako nesto zelis ....

https://www.youtube....jF3RXl1XQ_9aVNw

#3 Kale88

Kale88
  • Alfista
  • 97 posts
  • Alfa model:156 1.8TS LPG

Posted 03 April 2017 - 05:05 PM

Pa rad sam pomoci bilo kako, nije problem sve cemmo se dogovoriti, sta zelite vi i sta vam trebam, da li ja to mogu da ispostujem i koliko, da li sam kopetentan ili ne,... Naravno od mene ocekujte maximum koji mogu da dam, i sta god uradim od srca cu da uradim.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub