Jump to content

Photo

2.0 V6 Turbo I Prednji Gta Branik Za 147

2.0 v6 turbo i gta 147

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 dusankosic

dusankosic
  • Alfista
  • 44 posts

Posted 06 August 2016 - 08:27 AM

Da li neko zna gde bih mogao da nabavim kompletan motor sa instalacijama od alfe 2.0tb ili kompletan havarisan auto... i da li neko ima na prodaju polovni prednji gta branik za 147?     hvala :)

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 07 August 2016 - 02:00 PM

Samo branik ne verujem jer se obicno sve prodaje u komletu. Jedini da nadjes nekog da ti radi. Za 2.o zovi ove po otpadima jer verujem da neko vec ima.

#3 dusankosic

dusankosic
  • Alfista
  • 44 posts

Posted 07 August 2016 - 02:15 PM

Pa sto se tice branika video sam da ovde ima nekoliko clanova koji imaju gta branik, pa sam pomislio da mozda ima neko ko bi hteo da ga proda tipa da mu je prenizak itd... A sto se tice motora, zvao sam neke otpade koji imaju gtv 164 166 ali su im turbaci prodani tako da jos nisam naleteo na nekog da ima... Mislim da bi najbolje bilo kad bi neko imao kompletan auto da je stranac ili da je havarisan pa da uzmem ceo i da prepakujem sve sto treba, jer ima tu dosta stvari :D
Hvala na savetu u svakom slucaju :)

Sent from my Trunk 1 using Tapatalk

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub