Jump to content

Photo

147 Jtd 1.9 / Tapacirung Vrata

147 tapacirung vrata enterijer

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 digitaloutout

digitaloutout
  • Alfista
  • 7 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Odrzavanje i uzivanje u mojoj 147
  • Alfa model:147 1,9 JTD / 2003

Posted 30 July 2016 - 01:47 PM

Pozdrav svima,

Juce sam se vratio sa bas dugog putovanja.

Bilo je toplo i sparno.No ipak, klima je radila svo vreme tako da sto se vlage tice, sve bilo ok u kolima.

Ruku sam drzao sa leve strane na delu koji je namenjen za istu, i nisam bio znojav ili mokar.

No ipak jutros kad sam usao u auto zatekao sam platno kako se odvojilo od tapacirunga vrata, kao kada dobijete plik.

Sta mogu da uradim pa da mi tapacirung opet bude pod konac,da se platno zategne i da legne nazad na svoje mesto.

Cime lepiti ili sta raditi? 

Hvala, 

Nikola

#2 Mar_Kes85

Mar_Kes85
  • Alfista
  • 346 posts
  • Alfa model:147

Posted 30 July 2016 - 03:18 PM

To odlepljivanje je i mene mucilo, na kraju zamenio komplet tapacire. Pretpostavljam da se moze lepiti, ako lepe neba zasto ne bi ti mogao tapacir. Skines tapacir sa kola, odlepis do kraja materijal, ocistis od starog lepka kako valja pa opet lepak i stavljam materijal. Lepak imas da kupis u spreju, a mozda bi valjalo i novi materijal uzeti. Ovo sve vazi ako te ne mrzi sve ovo da radis. Mozes i polovne tapacire da nadjes, nisu skupi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je 147 sa 4 vrata mozes i od alfe gt da uzmes polovne.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Also tagged with one or more of these keywords: 147, tapacirung, vrata, enterijer

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub