Jump to content

Photo

Prevara Sa Osram Sijalicama U Metrou

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 amokke

amokke
  • Alfista
  • 7 posts
  • Alfa model:147 JTD 16V

Posted 01 December 2015 - 03:34 PM

Zdravo,

Evo da prenesem moje iskustvo sa Osram sijalicama u Metrou u KG. Uzeo sam H7 Night Breaker Unlimited koje su bile u Antitheft kutiji. Kad sam dosao kuci da ih ugradim, vidim da je jedno pakovanje otvarano i zalepljeno trakom, pogledam vlakno na sijalici i vidim da je pregorelo. Nisam ni otvarao to "otvoreno" pakovanje, odem u Metro da reklamiram i onda pocne prica, pa kako niste videli...bla bla (ko da ocekuje tako nesto??)

Nakon 15 min cekanja, kazu mi da odem da uzmem drugu sijalicu, kad tamo stoji jos jedna sijalica u Antitheft kutiji koja je takodje spaljena, a pakovanje zalepljeno selotejpom.... Tako sam im dokazao da imaju prevaranta u svojim redovima, koji potura pregorele sijalice....

Sledeci put sirom otvorene oci :)

Attached Files

#2 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 01 December 2015 - 04:24 PM

Ona inace brzo crkavaju, meni su na dugim. Srednja su Philips Extreme Vision evo dve godine traju.

#3 acamaticcuprija

acamaticcuprija
  • Alfista
  • 180 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:156 1.8 TS (2002)

Posted 07 December 2015 - 08:46 AM

Ja sam u istom Metrou kupio dve pre par meseci i izgleda da sam imao srece, nisu bile otvarane :) Jesi li pitao za garanciju? Ja ih pitao kazu imaju 6 meseci.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub