Jump to content

Photo

Saveti za Alfu 147 1.9 JTD

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 Nesa

Nesa
  • Alfista
  • 5,574 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:33 1,7 ie,156 1.8 TS,147 JTD

Posted 09 November 2010 - 05:07 PM

Pa to je u pitanju. U sustini nema losih motora. Svi motori su dobri na svoj nacin,samo sto neki traze redovno odrzavanje i preglede,kvalitetno ulje i gorivo,original rezervne delove i najbitnije dobar majstor .

#22 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 09 November 2010 - 05:55 PM

Pre nekih 2-3 meseca,stanem na pumpu da sipam gorivo,kad ispred mene crvena 147 na italijanske tablice.Decko mi mase,otpozdravim,i naravno krene prica.Njegova ima isti motor kao kod mene,isto 2001,i pogledam na sat-305 000!!!Kaze decko,nista na njoj nije dirano,osim redovnih servisa.Stalno je na relaciji Italija-Srbija,i kako kaze,nikad ga nije prodala.Redovno i uredno odrzavanje,dobar majstor,i to je to.O uzivanju.......da ne trosim reci :)

#23 Stanisa

Stanisa
  • Alfista
  • 92 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:Alfa Romeo 147 2.0 TS 150HP

Posted 09 November 2010 - 07:26 PM

Moj prijatelj iz Kraljeva kaze da poznaje nekog Igora iz AutoSystema, pogledacu na sajtu da vidim sta imaju u ponudi... Meni se svidja varijanta crna sa crvenom kozom i onim 17 - felnama sam 3 kruga... Postoji i varijanta da ovih dana idem za Italiju pa mogu da pogledam i tamo nesto... Ali ako i ovde kod nas nesto ispadne neka kako treba da joj dusa nije izvadjena i da nije havarisana to bi bio pun pogodak za mene... :147: Tako da javite ako vidite nesto zanimljivo ... Pozdrav :) :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub