Jump to content

Photo

Alfa Romeo Gulieta

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 Zverco

Zverco
  • Alfista
  • 1,435 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:1.9 jtd Sportwagon

Posted 23 September 2012 - 08:07 PM

Tako je!

#22 Darko_NS

Darko_NS
  • Alfista
  • 10 posts
  • Alfa model:Alfa Romeo 166 2.0ts

Posted 21 November 2012 - 09:35 AM

video sam u salonu, da postoji i ogoljena verzija djulijete, sa minimalno opreme i oslabljenim motorom 1.4 t 105ks, prodaje se za 15900e
bio je cak i mito 1.4 70ks za 12900.. te jeftine osnovne verzije su trebali od pocetka da predstave, ovako deluje da ne ide prodaja pa
pokusavaju da izvuku stvar..

#23 Ivan011

Ivan011
  • Alfista
  • 58 posts
  • Alfa model:147

Posted 22 June 2014 - 12:10 PM

Niko ne prica o ovom automobilu, a mene je jako zainteresovala Giulietta ? Jel se zna nesto o njoj? Koje su joj mane? Kakva je na trapu? Jel treba neki motor/menjac izbegavati. Tu je vec 4 godine, a ne moze da se kupi za manje od 10.000 evra. Verovali ili ne skuplja je i kao nova i kao polovna od Golfa..
To moze da zvuci kao da je pouzdana..
Mozda bih i pazario kada bih znao neke detalje o njoj..

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

#24 Rik

Rik
  • Alfista
  • 52 posts
  • Alfa model:/

Posted 22 June 2014 - 07:24 PM

Opasan auto. Meni se licno mnogo dopada. Inace, koliko mogu da primetim, AR je znacajno smanjio potrosnju na Djulijeti, u odnosu na prethodnike.

Sent from my ONE TOUCH 6012X using Tapatalk

#25 Zverco

Zverco
  • Alfista
  • 1,435 posts
  • Alfa model:1.9 jtd Sportwagon

Posted 23 June 2014 - 12:16 PM

Za 5-6 godina pa ce se ovde i o njima razglabati, dok Julke promene par vlasnika i dodju do onog "pravog" koji ce da je predstavi ovde.  Ne verujem da je kroz ovaj forum proslo vise od par Djulijeta do sada pa ni toliko.   Znas kako stvari stoje?   Ko ima para za Djulijetu, nema vremena da provodi vreme na forumima a samim tim i ne dozivljava i voli svoj auto kao mi "obican narod" ovde.

Edited by Zverco, 23 June 2014 - 12:18 PM.

#26 brka

brka
  • Alfista
  • 179 posts
  • Alfa model:166 2.0v6 turbo

Posted 23 June 2014 - 12:26 PM

Mislim da 1750 tbi u njoj ide sa 230 ili 260 konja:)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

#27 Ivan011

Ivan011
  • Alfista
  • 58 posts

Posted 23 June 2014 - 12:52 PM

Vise mislim da je do tipova koji su kupili Djulijetu.. ne verujem da je do love. Za sada ih voze, koliko vidim ili kao sluzbena vozila ili neki likovi kojima jr sem memorisanja stanice i sipanje goriva sve ostalo je spansko selo...
Mada vidim preko uveliko su presle preko 200k km. a kod nas ni jedna preko 100k km...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

#28 Nino147

Nino147
  • Alfista
  • 1,103 posts
  • Alfa model:Giulietta 1.4 Tb, ex 147 1.9 JTD

Posted 26 June 2014 - 11:04 AM

U Nisu ima dosta likova koji su kupili 159 pa ih nema na forumu (bar ih nije bilo), sto znaci da je i do tipa ljudi. Sto se tice tipova koji voze Giulietu, u Nisu ima 3 auta, jedan je predstavljen, drugog vlasnika poznajem i mogu da ga dodevem u klub (a mozda i uslikamo zajedno makine), za treceg sam samo cuo. 

Vezano za potrosnju, ne znam koliko je ekonomicna. Ja sa mojom 1.4 TBi u proseku arcim 8.5, u gradu 10.5, na otvorenom 6 lokal, 7 autoput, sto nije bas sjajno, ali bar ne laze komp kao kod prethodnog auta. Rekord koji sam postavio je 911km sa punim rezervoarom, ali to su posebni uslovi, skoro da nije bilo gradske voznje.

Inace, ako vec pitas kakav je auto, mogu ti reci da uzivam dok ga vozim. I dok ga gledam. Vozio sam nekoliko dana i novu A klasu i mogu ti reci da su u pitanju nijanse. Razlikuju se u opremi, ali sto se tice voznje tu su negde. Jedino sto mogu da kazem da je A klasa jako ekonomicna (dizel).

#29 Ivan011

Ivan011
  • Alfista
  • 58 posts

Posted 26 June 2014 - 11:32 AM

Potrosnja je jako diskutabilna i nije za forum. Imam drugara svaki auto mu trosi maximalno. Nije covek za pordjenje uopste. Vise me zanima kakva je za putovanja? Jel ima mesta dosta za sedenje, jel udobna za voznju? Kako joj je trap resen? Jel mekana preko rupa?
Kod mene AR147 skace kao koza. Odem na servis, kazu sve ok. Takav je trap..
Pa me zanimaju takva resenja kakva su!? Jer za to mora da se potrosi 5-6 rezervoara da vidis neke mane i nedostatke...

#30 Nino147

Nino147
  • Alfista
  • 1,103 posts
  • Alfa model:Giulietta 1.4 Tb, ex 147 1.9 JTD

Posted 26 June 2014 - 10:59 PM

Imam obicaj da kazem da je za dve klase iznad moje bivse 147-ce, prvo zato sto je zaista udobnija, a zatim i sto je nova i utegnuta. Zadnja klupa je manje udobna, ali ima dosta prostora unutra. Buka je dosta niza. Imas vise kod mene u temi.

#31 Pristakobra

Pristakobra
  • Alfista
  • 1 posts
  • Alfa model:Gulieta

Posted 28 May 2016 - 01:01 PM

Imam problem sa navigacijom u pitanju je giulietta   navigacija se podize a nema sliku crn ekran  vec 30 dana se zamajavam oko nje neko strucno lice za popravku i preporuku?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub