Jump to content

Photo

Kupovina 147???

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:156 1.9 JTD

Posted 09 August 2010 - 09:00 PM

Hvala puno na pomoci, sta mislite sta je bolja kupovina: 156 1.9jtd karavan (nasao sam dobar) ili 147 1.6 benzin? Sta je bolje i jeftinije u eksplataciji?

Po meni ozbiljniji i bolji 156 sw jtd...
e sad, u eksploataciji, registracija ti je jeftinija za 1.6 (ne mnogo), jeftinija je i voznja ako je na plin. Servisi manje-vise, priblizno...

#22 Old Spice

Old Spice
  • Alfista
  • 37 posts

Posted 10 August 2010 - 09:19 AM

Kljucna rec- "sa stilom" :D

Grga, ja se odskora zabavljam sa jednom 1.9 devojcicom, i te cene koje pominjes od oko 6000 su previsoke.
Ja sam svoju platio 2800, registrovana do maja i ne mogu ti reci sada da je ona 'odlicna' jer se ja u mehaniku razumem ko marica...
Ali ja sam za sada prezadovoljan. Malo trosi, ide k'o zvrk :)
Ako zelis mozemo se i naci neko jutro na kafi- moj broj je 062 188 2473. Nisam siguran da ti mogu pomocoi oko izbora ali ti mogu pokazati kako izgleda moj autic i provoxati te u njoj.
Ja nisam imao sa kime da se provoam u alfici na zalost ali su mi dragi ljudi ovde puno pomogli kada sam imao nekih dilema :)
Btw, moj broj telefona vazi za sve vas ovde, ako ste iz NS ili kojim slucajem svracate pa da se druzimo :)

#23 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts
  • Alfa model:156 1.9 JTD

Posted 10 August 2010 - 12:40 PM

Grga, ja se odskora zabavljam sa jednom 1.9 devojcicom, i te cene koje pominjes od oko 6000 su previsoke.
Ja sam svoju platio 2800, registrovana do maja

Jel ovo za cenu stamparska greska ili?!

#24 Old Spice

Old Spice
  • Alfista
  • 37 posts

Posted 10 August 2010 - 05:04 PM

Jel ovo za cenu stamparska greska ili?!

Ups- 4800 :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub