Jump to content

Photo

Pozdrav i " Bolje Vas nasao "

• Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 12 August 2010 - 08:22 PM

Auuuuuuh,znaci direktorka je na faceliftingu :D
Bas hoces svetlu?Meni su nekako na Alfama tamnije pearl,narocito kameleon,bas bas extra!Slonova kost pearl moze da bude zanimljiva.Sta se to radilo na motoru?Nisam bila prisutna tamo,pa sam izgubila fabulu radnje od udesa.....

#22 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts
  • Alfa model:164 2.0 Ts , 156 2.0 TS

Posted 12 August 2010 - 08:44 PM

Attached File  ocerupan_spreda.jpg   310.08KB   12 downloads , hteo sam da placem ali sila boga ne moli ....156 je sredjen i doteran bolje nego je bio kada je udaren , doduse srebrna V6 je platila ceh , a motor na 164 je izvadjen rasklopljen do zadnjeg srafa , izmenjano sve sto je trebalo , a mozda i nije i evo razradjuje se tek 4500 km od maja .

#23 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts

Posted 12 August 2010 - 09:16 PM

Au pa tu se dosta radilo......svaka cast!Sad su obe puske zapete :D

#24 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts

Posted 12 August 2010 - 09:58 PM

Aktuelna je ona fotka gde su obe , ovo je V6 koja je rasturena , donirala prednji deo i ostalo ode u delove , koza Viperu , motor menjac trap Vladi itd , ostalo jos po nesto da prodam i malo se izvucem , ovo je od pre god dana . 156 je mesec posle udesa bila ko nova , kameleon vise ni neznam , nekad zelena , nekad plavicasta a nekad klot tamno siva .

#25 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts

Posted 12 August 2010 - 10:02 PM

Moja ex Mrvica 156 je bila kameleon pearl,po meni najlepsa boja za Alfe.......ali je tada farbanje u tu boju bilo brrrrrrrrrr,a polovnjaka za doniranje niotkuda,tako da je srce transplantirano u srebrnu haljinicu.........I ova je neka cudna zelena,cas jasna,cas skoro crna..........U tome i jeste fazon,nikad nije ista kad je pogledas.......

Edited by Mimmy, 12 August 2010 - 10:04 PM.

#26 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 12 August 2010 - 11:55 PM

njegov motor se nasao u jednom konceptu zvanog " ALFABURG" .

A,pa ti si znači taj! :D :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Čitao sam o tome u nekom časopisu,mislim i da imam skenirano negde.Probaću da nađem.

Pozdrav i dobrodošao

#27 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts

Posted 13 August 2010 - 08:12 PM

EH .... da su tad jos bili i 16 V boxeri ..... mada je i ovaj bio nasvirana na nesto preko 140 ks .

#28 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts

Posted 03 September 2010 - 08:20 PM

Menjam dve suvozacke obrve ispod fara za jednu za sa vozacke strane !!! a ako moram i kupujem !

Attached Files

#29 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts

Posted 06 September 2010 - 06:34 AM

Niko ne komentarise sta misli o zameni crne u Bianco banshise direktorke ? , ja sam odusevljen i par nih koji su je videli , zanima me i misljenje ostalih alfista .

Attached Files

#30 siki

siki
  • Alfista
  • 1,585 posts
  • Pol:Male

Posted 06 September 2010 - 06:58 AM

:clapping: po meni fali ti malo hroma na prednjem grilu(one rešetke za hlađaenje),a ako bi mogao nabaviti lajsne sa superke koje idu po bokovima i braniku da malo razbije belilo-to bi ja uradio kad si već toliko radio na njoj :(
Kakva je unutrašnjost(boja siceva i instrument table)? :)

#31 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts

Posted 06 September 2010 - 10:28 AM

Perla bela ili koja je.......ne vidim bas najbolje,godine sustigle :clapping:
Imas pravo Siki,one lajsne sa superke su mnogo lepe,nekako elegentno izgleda

#32 Gastonbgd

Gastonbgd
  • Alfista
  • 62 posts

Posted 06 September 2010 - 10:51 AM

Ne moze se sve odjednom , jos nije svud ni traka skinuta i oprano sve , ici ce lajsne ali sigurno ne od superke , tanje i diskretnije , jos da vidim da li ce pratiti opticku ili tehnicku liniju , napred trouglasta resetka ide u crno , sad je siva od ostataka boje , i mozda po dve horizontalne , prvo ide proba u foto sopu , auto inace u prirodi izgleda sire i nize , komentar svih koji su videli uzivo , sto kaze mikica otpozadi izgleda vise ko bolid nego limuzina , ja sam zadovoljan , ako nista nedelju dana nije opran i ne izgleda prljavo :clapping:

#33 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,126 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 07 September 2010 - 05:06 PM

Ne znam da li ce te ovaj moj post naljutiti ili ne ali reci cu ti moje misljenje o farbanju u belu boju. S'preda mi izgleda keo, ne daj Boze, pripremljena za farbanje, a sa zadnje strane je perfektno, pravo jedno malo savrsenstfo. Ne znam da ji je za prvu fotografiju bio fotoaparat u pitanju ili nesto slicno ali mi se stvarno ne svidja. Mozda zaista treba nesto da razbije monotoniju :clapping: .

#34 siki

siki
  • Alfista
  • 1,585 posts

Posted 07 September 2010 - 07:14 PM

:) u onu široku rupu u zadnjem braniku ubaci i neki prikladan završetak auspuha,a ne onu cevčicu(koji sam Remus ja dao sa 155 kad sam je prodao-ceo zadnji lonac :clapping:-ovalan a izrađen od hroma i titanijuma,a dobio sam ga kao deo duga od majstora kome sam prodao 164,koji je to duboki sound bio kad radi na leru,a kad se u vožnji vrtila na 55oo-6000 o/min tiha jeza :D
I moji branici su bili kao tvoji i stavio sam u one male udubine srebrnu traku-sooper je izgledalo dok klinci iz kvarta nisu počeli da ih skidaju,pa mi dosadilo da ih stalno stavljam,al izgleda :(

#35 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,126 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 07 September 2010 - 08:18 PM

Mislim da sam ukapirao sta mi se ne svidja. Resetka za vazduh oko grila je bela a i retrovizore si ostavio crnim. Mozda bi mogla resetka u crno kao i resetka na donjem delu spojlera.

#36 siki

siki
  • Alfista
  • 1,585 posts

Posted 07 September 2010 - 08:25 PM

Mislim da sam ukapirao sta mi se ne svidja. Resetka za vazduh oko grila je bela a i retrovizore si ostavio crnim. Mozda bi mogla resetka u crno kao i resetka na donjem delu spojlera.

:) plus fale neke dobre maglenke a ne oni poklopci(ili su ono maglenke zaprskane prilikom farbanja) :clapping:

#37 mijalko33

mijalko33
  • Alfista
  • 307 posts
  • Interesovanja:Adrenalin & Relax
  • Alfa model:Alfa Romeo 8C-35 Scuderia Ferrari :)

Posted 10 September 2010 - 12:42 AM

Extra joj stoji ova boja,nisam video da nekoj 164-ci bolje stoji neka boja! Par tih sitnica,ali bas sitnica,kao pranje tablica sa prve slike :xaxa: i bice bruka! Postavi nove slicice kad je sredis....

#38 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts

Posted 17 September 2010 - 10:02 PM

Kako napreduješ?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub