Jump to content

Photo

Led Logo

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 goyazny

goyazny
  • Alfista
  • 197 posts
  • Pol:Male
  • Alfa model:alfa GT 2005 1.9JTDm

Posted 28 February 2014 - 05:50 PM

Dali je neko stavio led logo u vrata i kakva su iskustva?

#2 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 28 February 2014 - 11:02 PM

Zelis da uradis ovako nesto, a? Iskreno meni se svidja a nekima i ne.

frh852qxtq6uhrygy9i.jpg

8nrdkm27axpwao38i0e.jpg

Koleginica koja vozi 147 je ovo uradila i ovo su slike njene Alfe, ako zelis mogu ti poslati na pp njene fb podatke ;) .

#3 Bocca 147

Bocca 147
  • Alfista
  • 106 posts
  • Alfa model:147

Posted 01 March 2014 - 12:34 AM

Koliko ovo kosta? gde ima da se nabavi? :love:

#4 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 01 March 2014 - 07:29 AM

http://www.kupujempr...lter_id=6888463

#5 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 01 March 2014 - 03:08 PM

Šta tačno predstavlja ova kreacija? :)

#6 IvanBg

IvanBg
  • Alfista
  • 524 posts
  • Alfa model:147 1,9jtd 16v

Posted 01 March 2014 - 10:36 PM

Očigledno je da je povezan, na postojeću instalaciju svetla u vratima, na slici se lepo vidi da je izbacena sijalica iz vrata, kako se svetlost ne bi preklapala sa projektorom. Ovo nije losa fora, za neki showroom, inace stvar je neprakticna, svetlo u vratima, služi da pokaže vozačima, da su vrata otvorena-crveni deo, i da osvetli kad izlazis iz kola, beli-donji deo. Ja sam tu instalaciju iskoristio da osvetlim, prostor za noge vozaca i suvozaca( svaki noviji Volvo i Saab to imaju) i zadržao tu u vratima.

Logo Kinezi i nisu najsjajnije odradili, od Audija I BMW je verodostojniji na slikama.

Inace, projektore kao da je obrnula, jel izvajujete da projektuju sliku znaka u ogledalu?

Edited by IvanBg, 01 March 2014 - 10:33 PM.

#7 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,218 posts

Posted 02 March 2014 - 12:47 AM

Inace, projektore kao da je obrnula, jel izvajujete da projektuju sliku znaka u ogledalu?

Jeste naopako je ali ne znam da li je fabricka greska ili ne, primetio sam ;) .

#8 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 03 March 2014 - 11:18 PM

Očigledno je da je povezan, na postojeću instalaciju svetla u vratima, na slici se lepo vidi da je izbacena sijalica iz vrata, kako se svetlost ne bi preklapala sa projektorom. Ovo nije losa fora, za neki showroom, inace stvar je neprakticna, svetlo u vratima, služi da pokaže vozačima, da su vrata otvorena-crveni deo, i da osvetli kad izlazis iz kola, beli-donji deo. Ja sam tu instalaciju iskoristio da osvetlim, prostor za noge vozaca i suvozaca( svaki noviji Volvo i Saab to imaju) i zadržao tu u vratima.

Logo Kinezi i nisu najsjajnije odradili, od Audija I BMW je verodostojniji na slikama.

Baš tako,identično mislim.Meni je ovo OK za vlasnike do 25,skretanje pažnje,devojčice...ali sve posle toga,samo ako se radi photo session.

Super ideja preuzeta od Volvoa,inače su za mene vrlo prijatno iznenadjenje u vidu XC serije :)

#9 pogano_celjade

pogano_celjade
  • Alfista
  • 9 posts
  • Alfa model:147 1.9 JTD

Posted 16 January 2015 - 09:01 AM

Ovo je dobra stvar za one koje nemaju nikakvo svetlo na vratima. Bolje da imaju ovo, bar je lepo i svetli koliko - toliko nego ništa.

I samo da razjasnimo, ima projektora sa lepšim znakom i sa gadnijim. Ovaj sa slike je gadniji, a mislim da ima i još gadniji - najgadniji. :)

Ovaj jedan bi bilo dobro staviti negde drugde, recimo u držač za čaše, pa da sija gore na nebo! naravno povezati na svetlo iz vrata... Isključivo bez ikakve funkcije samo radi ukrasa (može da posluži kao dodatno osvetljenje kabine, tj neba! :D).

#10 petarc1971

petarc1971
  • Alfista
  • 607 posts
  • Interesovanja:Auto;Mehanika,Dijagnostika,Limarija,Lakiranje.
  • Alfa model:nije vise alfa,ali bice.

Posted 16 January 2015 - 10:12 AM

Estetski detalj koji se vidi kad su otvorena vrata,jedino da vozis sa otvorenim vratima :vesel: .Nisam  za neko pereterano kicenje automobila-raznorazne neonke,hologrami itd.Mogu da pozdravim xenon svetla,dobre alufelne,malo sire gume,navigaciju,neki manji spojler.Nista peterano,sto ce da unakazi auto.

#11 Radovann

Radovann
  • Alfista
  • 306 posts
  • Alfa model:156 sw 1.9 jtd

Posted 16 January 2015 - 10:19 AM

iskreno meni je ovo ciganija, nikad ne bih ovo stavio... bez ljutnje

#12 pogano_celjade

pogano_celjade
  • Alfista
  • 9 posts
  • Alfa model:147 1.9 JTD

Posted 16 January 2015 - 11:30 AM

Estetski detalj koji se vidi kad su otvorena vrata,jedino da vozis sa otvorenim vratima :vesel:

Pa to ti je STOP detalj... Nešto poput STOP svetla. Vidiš ga samo si u STOP MODU! :D

Šalu na stranu... Svako ima svoj ukus. Najbitnije je da je auto usklađen. Znači može onaj avionski spojler, ali pod uslovom da ga ostatak auta prati ali lepo, normalno. A ne auto fabrički, felne čelične, a spojler onaj izuvijan, lebdi iznad kola.
http://autopixx.de/b...a-romeo-159.jpg
Zamislite ova kola u fabričkom stanju, a samo spojler da ostane i shvatićete (videćete) poentu.

Malo smo skrenuli sa teme. Znači pričamo o projektorima: sve je stvar ukusa, po voli nek izvoli.

#13 petarc1971

petarc1971
  • Alfista
  • 607 posts
  • Interesovanja:Auto;Mehanika,Dijagnostika,Limarija,Lakiranje.
  • Alfa model:nije vise alfa,ali bice.

Posted 16 January 2015 - 10:13 PM

Kakva je svrha ulepsavati nesto sto je vec lepo do savrsenstva? 

#14 UroshBre

UroshBre
  • Alfista
  • 396 posts
  • Interesovanja:Sve sto vole mladi, sem droge i alkohola.
  • Alfa model:Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

Posted 17 January 2015 - 09:15 AM

Kakva je svrha ulepsavati nesto sto je vec lepo do savrsenstva? 

personalizacija, unikatnost.. :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub