Jump to content

Photo

Alfa Assistenza Stradale: Greece

pomoć na putu u Grčku

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 13 June 2013 - 06:47 PM

Veliki broj Alfista će i ovog leta na odmor u Grčku,pa je u saradnji sa klubom Alfisti.gr u toku formiranje liste njihovih članova spremnih da uskoče u pomoć ako neka Alfa iz Srbije zakašljuca(pomoć u nabavci delova,pronalaženje dobrog servisa...).
Naravno,obećao sam u svoje,a i ime svih Vas,recipročnu uslugu u slučaju potrebe.Takođe,očekujem bar 20-tak Alfi iz Srbije na track day u Serezu sledeće godine. :arflag:
U slučaju potrebe za sada od 00-24h 063/84 99 867 Ivan,a naknadno će biti i brojevi telefona
Alfista iz Grčke.

Prijatan odmor (bez da me zovete :D :D :D)!!!

:okk::okk:
North Greece receiving you loud an' clear:lol:

Hope to see you here...

poruka od člana foruma Velocita

Edited by magic33, 13 June 2013 - 06:55 PM.

#2 alfaspec

alfaspec
  • Alfista
  • 164 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfiranje,tuniranje,profesionalni autolimar-lakirer
  • Alfa model:33 1.4 ie 1.7 ie 145 boxer 1.6

Posted 14 June 2013 - 09:04 PM

Svaka cast!Tako treba bar da se nadjemo edni drugima u pomoc!Ja nemogu u Grcku ali zato sam na usluzi u Srbiji!U centralnoj Srbiji vucem i sleper mojom trentarom ali prazan!

#3 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 13 August 2013 - 07:12 PM

Hello there,
I just saw your post, where you wrote your idea about helping someone if in need here in Greece.
Allthough a bit late, I'd like to tell you I live in Thessaloniki, so if any alfista friend is in need for any serious situation you can give me a call.
If there is something I can do to help somebody I will cheerfully do it.

Have a nice vacation, enjoy the sun, the sea, your Alfa as well as yourself too.
Be carefull on the roads!:-)

Phonenumber +306948781231
Aristotelis

Aristotelis je iz Soluna,takko da,ako nešto zapne....Inače,za sada bez problema,osim što je jedan kolega zalutao :ok: ,navigacija ga poslala na potpuno suprotnu stranu od željene :neam: Kartu čitaj,a...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub