Jump to content

Photo

Žene Su Bolji Vozači!

• Please log in to reply
85 replies to this topic

#81 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,056 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 03 January 2017 - 08:48 PM

http://www.clip.rs/h...ref=BlicSidebar

#82 Vladan Bor

Vladan Bor
  • Alfista
  • 19 posts
  • Alfa model:156 2.0 JTS 2003

Posted 27 March 2017 - 04:03 PM

Ja samo mogu da kazem da je moja zena vozac , i da imam potpuno poverenje u nju , vozi od svoje 13 godine (normalno sa ocem) , sa 17 je dobila probnu vozacku , ni je dan udes hvala bogu nije imala , a i automobil je u potpunosti slusa , cak iako je malo poveci (156) , cak ume i potrosnju da smanji . 

#83 Easy Rider

Easy Rider

OG

• Alfista
  • 1,193 posts
  • Interesovanja:Alfa Zenke
  • Alfa model:156 1.9 mjet 16v

Posted 27 March 2017 - 04:34 PM

Naravno da ume potrosnju da smanji, i to na dva nacina :

1. Ne vozi je :D
2. Krisom te oladi za soma dinara i sipa gorivo kad treba da vozi :D

#84 Mimmy

Mimmy
  • Moderator
  • 4,119 posts
  • Pol:Female

Posted 28 March 2017 - 02:35 PM

Ja samo mogu da kazem da je moja zena vozac , i da imam potpuno poverenje u nju , vozi od svoje 13 godine (normalno sa ocem) , sa 17 je dobila probnu vozacku , ni je dan udes hvala bogu nije imala , a i automobil je u potpunosti slusa , cak iako je malo poveci (156) , cak ume i potrosnju da smanji . 

:eusa_clap: :ok: :arflag:

Vrednije od burme mi je bio drugi ključ od ljubimčeta moje jače polovine :)

Edited by Mimmy, 28 March 2017 - 02:42 PM.

#85 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,056 posts
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 26 March 2018 - 10:44 PM

Hteo sam skoro da prenesem vest o tipu koji je vozio bez tocka autoputem a da nije ni primetio, valjda cu je naci kasnije a do tada ....

Ne znam samo kako da prenesem snimak pa cu ostaviti link.

SUDAR NA SAJMU AUTOMOBILA Hostesa je sela u auto, greškom pritisnula gas i napravila KATASTROFU (VIDEO)

Neobična scena odigrala se na Beogradskom sajmu automobila, kada je jedna od hostesa sela u automobil, greškom pritisnula papučicu za gas i izazvala - sudar:

Izvor: blic.rs

vauxhall%20tocak.jpg

Ljudi su neretko spremni da pribegnu kojekakvim metodama kako bi stigli od tačke A do tačke B, ali jedan vlasnik Vauxhall Signuma je možda ipak otišao korak predaleko.

On je naime zaustavljen na autoputu M55, na severozapadu Engleske, nakon što je policija primila više poziva o vozaču automobila kojem na autoputu nedostaje jedan točak.

Na internetu je čak osvanuo i video u kojem se čovek bezbrižno prestrojava iz jedne trake u drugu.

Nakon što ga je patrola zaustavila, momcima u plavom je rekao da nije bio svestan problema.

‘Vozač je sada svestan da ga čeka jednodnevni boravak na sudu zbog višestrukih prekršaja’ zaključila je policija Lancs Roada u saopštenju na Twitteru.

Izvor: Tportal.hr

#86 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,056 posts

Posted 06 April 2018 - 05:29 PM

KUDA, GOSPOĐO DRAGA? Urnebesan snimak parkiranja: Ma, otkud se sad pojavio ovaj STUB?
Foto: screenshot

Parkiranje je i u današnje vreme veliki problem za mnoge vozače.

Čak i kada ima mesta, njima zafali još koji centimetar levo. Ili desno. Ili pozadi. Ponekad i napred.

Na Fejsbuk stranici "Bad drivers" osvanuo je video-snimak žene koja pokušava da se parkira u garaži tržnog centra. Da li zbog priče sa drugaricom ili zbog toga što se betonski stub "vešto maskirao pred njenim očima", ona nije uspela u svojoj zamisli.

Foto: screenshot

U sudaru nije (mnogo) stradao ni automobil, a ni stub. Možda je samo povređena "vozačka sujeta" ove dame.

Izvor: blic.rs https://www.blic.rs/...aj-stub/wn0h254

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub