Jump to content

Photo

Pozdrav Sa Kosmaja

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,126 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 31 January 2013 - 03:13 AM

Vozi, ko ti brani?! :D

Bas mi je drago da si dobio osecaj i veci od ocekivanog. Alfa rules :) .

#22 zzz156

zzz156
  • Alfista
  • 267 posts
  • Alfa model:Giulietta 2.0 TCT 170hp

Posted 31 January 2013 - 06:13 PM

:arflag: hahahaha, ma dok ne sjedes i pritisnes gas, uletis u prvu krivinu i neznas sta propustas!!!!!!!! tako je kod svih! Neka je sa srecom, da se navozas kilometara, guma da potrosis, svijeta da obidjes sa njom i porodicom!!........jts je malo na losem glasu samo zbog greskice sa usisom...valjda ventili malcice pustaju pa treba svako nekoliko (80 000-90 000) odraditi ciscenje usisne grane i ventila....ALI kad se ocisti glava i sve sredi ZVIJER..tako kazu svi vlasnici jts, meni je srce na jts pucalo ali ne naletih na lijepu i privlacnu, uzeo sam 1.8ts, svi koji su vozili ts i jts...kazu da ima razlike drasticne,tih 15tak konja vise trgaju asfalt !!! Srecno!!! :arflag: :ar: :evilgrin0007:
i slike sto prije!!!!!

#23 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts
  • Alfa model:156 1.9 JTD

Posted 31 January 2013 - 07:03 PM

Cestitam, da te dobro sluzi :ok: :arflag:

#24 ppantelic

ppantelic
  • Alfista
  • 36 posts
  • Alfa model:156 SW 2.0 JTS

Posted 01 February 2013 - 10:52 AM

Stigle četiri nove Kleber zimske gume. Danas montaža. Da se lepotici, daleko bilo, pu pu, nešto ne desi. A do tih 80.000, ako je verovati prethodnom vlasniku, a verujem mu zato što će on nastaviti da je održava, imam još nekih 30.000. Hvala na lepim željama i nadam se da ćemo se na nakim od narednih okupljanja upoznati.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub