Jump to content

Photo

Teške saobraćajne nesreće i pouke izvučene iz njih...

• Please log in to reply
360 replies to this topic

#61 magic33

magic33
  • Alfista
  • 2,496 posts
  • Pol:Not Telling

Posted 06 September 2011 - 04:15 PM

"Evrometal"-jaka firma,reciklaža,ovo ono...otud ferrari

#62 idekius

idekius
  • Alfista
  • 1,928 posts
  • Pol:Male
  • Interesovanja:Alfa Romeo, muzika...
  • Alfa model:Bayerische Motoren Werke AG X3; EX:146 Junior

Posted 07 September 2011 - 10:04 AM

QUOTE(Nesko TS @ Sep 6 2011, 04:12 PM) <{POST_SNAPBACK}>
osim ako mu ta cura nije bila rod, tesko da je bio ugledan...

A sto? "I tata bi, sine"... evilgrin0007.gif

#63 kosmos87

kosmos87
  • Alfista
  • 123 posts
  • Alfa model:156 1.9 JTD

Posted 08 October 2011 - 09:39 AM

Juce dok sam se vracao kuci nadomak Grocke sam video strasnu saobracajnu nesrecu,na toj 166 je bukvalno falilo pola automobila i bila je prevrnuta na krov,nadam se da su svi dobro,plava 166,valjda nije niko sa foruma....

#64 kluzo

kluzo
  • Alfista
  • 17 posts
  • Alfa model:147 Q2

Posted 10 October 2011 - 08:27 PM

Na zalost i kada se postuju propisi , mozes proci lose .
Elem , 23.09 2011 , vracao sam se iz Batajnice i na semaforu kod Zemun polja , pocelo je da trepti zeleno svetlo. Rekoh sebi , 'ajde postuj novi zakon i nemoj proci na zuto , te stoga stanem . Taman sam se zaustavio i izbacio iz brzine pogled mi padne na retrovizor .Vidim da mi se neka crna azdaja ludacki priblizava i da nema sanse da stane na vreme . Pokusavam da ubacim u prvu i da pobegnem , medjutim nema vremena . Silovito me udara u zanji deo , od udarca se rotiram za skoro 180' i odbacuje me nekih 15 m napred . Lik zavrsava 70m dalje u njivi pored puta bez svesti .Izlazim iz kola , dolazim do njega , i sa jos dvojcom koji su stali izvlacimo ga iz kola , zovemo hitnu koja ga je odvezla (posle sam saznao da je liku zbog velike vrucine tog dana pozlilo i zato se zakucao u mene )
Kada je policija dosla , prvo mi nisu verovali da sam ja vozio auto i ostao ziv . Naime , pola gepeka mi je zavrsio na suvozacevom sedistu , a druga polovina je stigla do mog sedista. Vozio sam Astru G sa troja vrata . Sta bi bilo da je bila sa 5 vrata ne smem ni da pomislim . Od auta nista , naravno totalna steta .
Sa druge strane , vise od 6 meseci sam pokusavao da je prodam , ali nisam uspeo . Ovako sam od osiguranja i prodaje onoga sto je ostalo , dobio cak i vise para nego sto sam trazio pri prodaji i naravno castio sebe sa Zmijom . clapping.gif

Pouka : Ako ne mozes da prodas auto , uvek postoji nacin rolleyes.gif

#65 Nesko TS

Nesko TS
  • Administrator
  • 23,075 posts
  • Alfa model:Ex 145 1.4TS `98; Ex 147 1.6TS 105KS 2001, Now 156 1.9JTD

Posted 17 October 2011 - 12:17 PM

#66 pejo

pejo
  • Alfista
  • 2,142 posts

Posted 17 October 2011 - 01:12 PM

STRAŠNA NESREĆA.učestvovalo je više od 10 bolida samo 1 poginuo,čudo su te formule.

#67 thedoctor

thedoctor

thedoctor

• Administrator
  • 1,613 posts
  • Alfa model:156 Giugiaro

Posted 17 October 2011 - 02:11 PM

Danas u Brusu vidoh slupanu crnu breru sad.gif Prednji kraj uderio u nesto, a ostatak je citav, natovarena na slep sluzbu... Ne znam da li je nastradala ovde ili je tako uvezena za prodaju...

#68 kdragan

kdragan
  • Alfista
  • 258 posts
  • Alfa model:147

Posted 18 October 2011 - 09:30 PM

Auuu...ovde je jedna formula i poletela, stvarno strasno. Nego kakva je ovo staza sa parkingom u sredini?

#69 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts

Posted 18 October 2011 - 10:59 PM

To su one okrugle staze kod ludih Amera... Nascar.

#70 thedoctor

thedoctor

thedoctor

• Administrator
  • 1,613 posts

Posted 26 November 2011 - 02:47 PM

Teška saobraćajna nesreća kod Svrljiga

Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Svrljig-Niš prilikom sudara putničkog i teretnog vozila.

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u sredu, 23. novembra, oko 18 časova na ulazu u Svrljig iz pravca Niša, na mestu zvanom “Razbiglava”, život je izgubio N.D. (1984), vozač automobila “Fiat” niških registarskih oznaka.

Kako se navodi u saopštenju policije, N.D. se kretao iz pravca Niša ka Svrljigu kada je izgubio kontrolu nad automobilom, proklizao i udario desnom bočnom stranom u teretno vozilo “Mercedes” novopazarskih registarskih oznaka, kojim je upravljao M.J. (1967) iz Niša.

Uviđaj na licu mesta izvršili su istražni sudija Osnovnog suda u Nišu, zamenik Osnovnog javnog tužioca i pripadnici Policijske uprave Niš.

http://www.juznevest...vrljiga.sr.html

Moj drugar iz osnovne sad.gif

#71 Nesa

Nesa
  • Alfista
  • 5,574 posts
  • Interesovanja:Alfa Romeo
  • Alfa model:33 1,7 ie,156 1.8 TS,147 JTD

Posted 26 November 2011 - 03:18 PM

Nek mu je laka zemlja. Doco ko je to?

#72 thedoctor

thedoctor

thedoctor

• Administrator
  • 1,613 posts

Posted 26 November 2011 - 04:47 PM

Nikola Denic...

http://www.smedia.rs/vesti/vest/80984/
http://ftw.rs/nikola...ise-nije-vazno/

#73 Bosko159

Bosko159
  • Alfista
  • 717 posts

Posted 07 December 2011 - 10:23 AM

Da, strasno...

Evo zasto treba biti obazriv kad se vozi u koloni a proradi adrenalin:

http://www.topgear.c...apan-2011-12-05

#74 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,200 posts
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 26 December 2011 - 10:10 PM

http://www.youtube.c..._source=message

#75 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,200 posts
  • Alfa model:Ex 33 1.7 IE '9o Ex 146 1.7 16V '97 Ex 166 2.o TS 'o2 Brera Italia Independent '1o

Posted 26 December 2011 - 10:37 PM

Несрећа код Зајечара

Две девојке погинуле, а два мушкарца повређена у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила на путу Зајечар - Бор, у близини села Николичева.

У саобраћајној несрећи на путу Бор - Зајечар, код села Николичева погинуле су две девојке, а два мушкарца су повређена.

Према речима докторке Милке Миљковић из зајечарске Хитне помоћи, несрећа се догодила око 16 сати када су се сударила два возила - мини комби и путнички аутомобил.

Када су кола Хитне помоћи стигла на место догађаја, девојке у аутомобилу нису давале знаке живота, док је младића, који је такође био у овим колима, затекла повређеног, али у свесном стању.

Он је колима Хитне помоћи превезен до Одељења хирургије зајечарске болнице.

Повређен је и мушкарац који се налазио у комбију и њега је патрола зајечарске полиције довезла до болнице у Зајечару, где је смештен такође на Одељењу хирургије.

Joш увек нема полицијског извештаја о овој несрећи.

http://www.rts.rs/pa...

Sticajem okolnosti o ovoj saobracajki znam dosta i prenecu samo neke delove os "slucajnog poznanika i prolaznika" sa FB-a.

Pre dve nedelje i ja sam vadio decka iz auta na puto Bor Zajecar, 2 zenske osobe poginule HAOS katastrofa-decko ni kriv ni duzan naleteo kombi na njegovu stranu!!!!!
Znam, imao sam priliku da vidim taj kombi jer je pre par dana vracen u bazu te firme za koju je tip radio. Ne pitaj me kako znam. Pored svih treninga kroz koji prolaze i sve sta im se prica o vozni eto sta se desilo.
jebi ga brate zalosno je mladi ljudi,decko koji je vozio pezo406 je skolski drug mog suraka,a decko koji je vozio kombi je kum mog drugara-sta da ti pricam uzas koji sam video me mucio danima. ali ne mogu da verujem kakvi ljudi zive u Srbiji--da stanu kolima i da gledaju jednog coveka koji pokusava da preokrene pezoa sam jer je lezala 1 devojka ispod njega i da nece da pritrce u pomoc eeeeeeeeeee strasno je kakav smo narod. Bio sam svuda da ne pricam gde sta i kako i kad ali ovako nesto gadno nisam video u zivotu!!!!!!

#76 idekius

idekius
  • Alfista
  • 1,928 posts

Posted 26 December 2011 - 10:56 PM

Ufff... Jeza me hvata kad čitam ovakve stvari. Mnogo je pametan onaj ko je rekao: -Dok voziš auto, zadnjica ti je u invalidskim kolicima, jedna noga u grobu, a druga u zatvoru.

#77 Gocy

Gocy

Presidente

• Administrator
  • 8,200 posts

Posted 03 January 2012 - 11:26 PM

Nišlijka krenula da se parkira u Nišavu
Nišlijka stara oko 30 godina samo zahvaljujući sreći parkiranje automobila nije okončala na dnu Nišave, kada je pokušala da zaustavi vozilo na gradskom keju kod Univerzitetskog trga.

Dok je pokušavala da se parkira izgubila je kontrolu nad automobilom, kako se sumnja zbog poledice. Prešla je automobilom preko zaštitnih stubova i krenula niz stepenice, ali je zahvaljujući žardinjeri skrenula na ispustu pre vode, gde se vozilo i zadržalo.

"Sve se desilo prošle nedelje pred Novu godinu u 4.15 sati ujutru. Ona je bila sama u automobilu i prošla je bez povreda", izjavila je Lidija Pavlović, portparol Policijske uprave u Nišu.

U ovoj nezgodi je "nastaradala" jedna žardinjera, kao i ograda, koja je takođe ublažila spuštanje automobila niz stepenice.

Kako Blic saznaje, mlada Nišlijka nije bila pod uticajem alkohola ili opijata.

Izvor: http://www.smedia.rs...a-u-Nisavu.html

I necete verovati ponovo znam dobar deo price ali sve je na srecu ispalo o.k.

#78 idekius

idekius
  • Alfista
  • 1,928 posts

Posted 06 January 2012 - 10:01 PM

TUGA U DOMU NASTRADALOG MUZIČARA
MAJKA OSTALA BEZ JEDINCA!

Bio je predobar, lepo vaspitan momak koji je uvek bio spreman da pomogne. Bog je često nepravedan, rekao poznanik nesrećnog Sergeja Ramadanovića (32)

BEOGRAD - Tragedija!
Porodica i prijatelji Sergeja Ramadanovića (32), muzičara koji je u ponedeljak uveče poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Šiljakovca na Ibarskoj magistrali, potpuno su zanemeli posle tragedije koja ih je zadesila! Niko od njegovih najbližih juče nije bio u stanju da razgovara s novinarima.

- Majka je izbezumljena od bola, ne zna gde se nalazi i ne može da govori... Molim vas da razumete, izgubila je sina jedinca - rekao je komšija porodice Ramadanović i dodao:

- Ne postoje reči kojima mogu da opišem tugu zbog smrti takvog mladića. Bio je predobar, lepo vaspitan momak koji se uvek javljao i uvek bio spreman da pomogne. Nikad ništa ružno niste mogli da čujete o njemu. Bog je često nepravedan i uzima pogrešne ljude.

Ramadanović je u ponedeljak uveče poginuo u direktnom sudaru s kamionom na Ibarskoj magistrali.

- S njim u vozilu je bila R. T. (29), koja je u teškom stanju prevezena u Urgentni centar. Nesreća se dogodila kad je siva „opel astra“, u kojoj su bili Sergej i devojka, iz nepoznatih razloga prešla na suprotnu stranu kolovoza i direktno se sudarila s hladnjačom beogradskih registracija. Posle sudara kamion je preprečio obe kolovozne trake, pa je saobraćaj u oba smera bio u prekidu više od sat - rekao je izvor Kurira blizak istrazi.

Sergej Ramadanović svirao je klavijature, a tokom karijere sarađivao je s pevačicom Ivanom Jordan i drugim muzičarima.

Ivana Jordan: U šoku sam!

Pevačica Ivana Jordan pre nekoliko godina sarađivala je sa Sergejom Ramadanovićem.
- U šoku sam, zaista ne mogu da verujem šta se dogodilo! Bio je divan mladić, vedar i talentovan. Sarađivali smo na mojoj pesmi „Ovaj svet“ i zaista je bilo lepo raditi s njim. Poslednji put smo se sreli pre nekoliko godina na koncertu u Sava centru - rekla je naša sagovornica.

Izvor: http://www.kurir-inf...inca-167612.php

#79 pejo

pejo
  • Alfista
  • 2,142 posts

Posted 07 January 2012 - 12:23 PM

JEL OVO STVARNO MOGUĆE http://www.youtube.c...feature=related

ohmy.gif blink.gif

#80 Vlada

Vlada

Moderator

• Supermoderator
  • 2,269 posts

Posted 07 January 2012 - 01:02 PM

biggrin.gif biggrin.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Dobrodošao u našu zajednicu Alfista Srbije!

Da bi iskoristili sve mogućnosti foruma ULOGUJTE SE ili ukoliko niste obavite REGISTRACIJU!

ALFISTI SRBIJE
Alfa Romeo Klub